image003Tradycyjnie już, nasz Medyk włączył się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach 27 Finału WOŚP w szkole zorganizowany został „Dzień gier planszowych i komputerowych” dla dzieci i młodzieży. Zabawa była wyśmienita. Każdy z uczestników znalazł coś dla siebie spośród bogatej oferty gier, zarówno tych tradycyjnych planszowych, jak również tych wykorzystujących najnowsze technologie. Wszyscy odwiedzający w tym dniu Medyczną Szkołę Policealną mieli możliwość skorzystania z pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz wzięcia udziału w pokazach pierwszej pomocy przedmedycznej. Warto nadmienić, że słuchacze wraz z opiekunami włączyli się także do udziału w biegu WOŚP „Policz się z cukrzycą” promując i namawiając do zdrowego stylu życia.

Uwaga Sesja Zimowa 2019! 

Uwaga Sesja Zimowa 2019! Osoby przystępujące do Egzmainu Zawodowego w Sesji Zimowej poproszone są o zgłoszenie się do Ośrodka Egzaminacyjnego przy ul. Konarskiego 3 wg wcześniej udostępnionego harmonogramu na godzinę przed egzaminem.  

4aW ubiegłym tygodniu słuchacze kierunku Opiekun Medyczny, udali się ze świątecznym korowodem Mikołaja do Zakładu Opieki Zdrowotnej im. św. Brata Alberta w Sanoku. Były drobne upominki, wspólne śpiewanie kolęd, śmiech i łzy wzruszenia. W tym roku podopieczni hospicjum zostali obdarowani słodkościami i ledowymi choinkami, tak, aby każdy mógł poczuć klimat zbliżających się świąt. Dla słuchaczy była to cenna lekcja empatii.

image004

W dniu 10 grudnia słuchacze kierunku technik elektroradiolog uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej do Zakładu Medycyny Nuklearnej w Brzozowie. Zakład Medycyny Nuklearnej Voxel mieści się na terenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, jest pierwszym i jedynym ośrodkiem realizującym wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową w województwie podkarpackim. Badania pozytonowej tomografii emisyjnej (PET-TK) oraz badania medycyny nuklearnej (SPECT) są najczęściej wykorzystywane w diagnostyce chorób nowotworowych, umożliwiają planowanie leczenia  i monitorowanie jego efektów.

   

MSCKZiU

   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK