stres

12 października słuchacze oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu na temat stresu. Omówiono także zagadnienia: oraganizacji czasu, czystego umysłu oraz rodzajów uzależnień. Ciekawe informacje, które usłyszeliśmy na szkoleniu na pewno przydadzą się w życiu, a poznane techniki relaksacyjne pozwolą na szybkie zregenerowanie się po stresujących sytuacjach.

1 DSCN2455

Z okazji Dnia Nauczyciela,
Chcielibyśmy podziękować Nauczycielom
Za trud włożony w nasze kształcenie,
Za codzienną motywację do walki o dobrą przyszłość,
Za cierpliwość i wyrozumiałość.
Dziękujemy!

Słuchacze MSCKZIU

IMG 20171006 WA0005

Początkiem października odbył się cykliczny pieszy rajd dla słuchaczy naszej szkoły. W tym roku poszczególne kierunki wraz z wychowawcami udały się na ścieżkę dydaktyczną objętą programem „Obszary Natura 2000”. Pomimo nienajlepszej pogody wszyscy uczestnicy marszu wrócili pełni uśmiechu i pozytywnej energii na nowy rok szkolny.

image007W dniu 28 września Powiatowe Centrum Rodzinie zorganizowało szkolenie dla seniorów w ramach projektu „Edukacja dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sanockiego”. Szkolenie przygotowali nauczyciele Medyczno Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku. Nasi nauczyciele (R.Skrabalak, G.Chytła –Borczyk, P.Deptuch i M.Kondyjowski) omówili tematykę dotyczącą: zdrowia, aktywności fizycznej osób starszych oraz udzielanie pierwszej pomocy, w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

   
© MSCKZiU SANOK