image034

 

W dniu 22 lutego 2017 w hali sportowej ILO odbyła się kolejna edycja Integracyjnego Dnia Sportu pod hasłem „Poćwiczmy razem” zorganizowany dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolono – Wychowawczego w Sanoku. W organizację zaangażowani zostali słuchacze i nauczyciele Medyczno Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Słuchacze z kierunków: Opiekunka dziecięca, Terapia zajęciowa oraz Asystent osoby niepełnosprwnej odpowiedzialni byl za opiekę nad dziećmi oraz pomoc przy wyścigach rzędów i innych grach sprawnościowych. Słuchacze kierunku Technik masażysta przygotowali pokaz udzielania pierwszej pomocy. Dziimage032eci mogły poćwiczyć m.in. masaż serca na fantomach  oraz ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. W trakcie dnia sportu odbyły się także rozgrywki w piłkę nożną, unihokeja oraz pokaz zumby. Mogliśmy zobaczyć także występ Artura Sieradzkiego z IITM, który przedstawił próbkę tańca freestyle. Wszyscy podopieczni bawili się bardzo dobrze w ten karnawałowo-sportowy dzień, a na zakończenie zostali obdarowani słodkimi pączkami. Opiekę nad słuchaczami oraz pomoc przy organizacji sprawowali: A.Badecka, E.Dyrkacz-Kulikowska, M.Wdowiak, M.Kondyjowski, G.Wojtowicz, G.Litwin.

 

   

MSCKZiU

   
© MSCKZiU SANOK