image034

 

W dniu 22 lutego 2017 w hali sportowej ILO odbyła się kolejna edycja Integracyjnego Dnia Sportu pod hasłem „Poćwiczmy razem” zorganizowany dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolono – Wychowawczego w Sanoku. W organizację zaangażowani zostali słuchacze i nauczyciele Medyczno Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Słuchacze z kierunków: Opiekunka dziecięca, Terapia zajęciowa oraz Asystent osoby niepełnosprwnej odpowiedzialni byl za opiekę nad dziećmi oraz pomoc przy wyścigach rzędów i innych grach sprawnościowych. Słuchacze kierunku Technik masażysta przygotowali pokaz udzielania pierwszej pomocy. Dziimage032eci mogły poćwiczyć m.in. masaż serca na fantomach  oraz ułożyć poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. W trakcie dnia sportu odbyły się także rozgrywki w piłkę nożną, unihokeja oraz pokaz zumby. Mogliśmy zobaczyć także występ Artura Sieradzkiego z IITM, który przedstawił próbkę tańca freestyle. Wszyscy podopieczni bawili się bardzo dobrze w ten karnawałowo-sportowy dzień, a na zakończenie zostali obdarowani słodkimi pączkami. Opiekę nad słuchaczami oraz pomoc przy organizacji sprawowali: A.Badecka, E.Dyrkacz-Kulikowska, M.Wdowiak, M.Kondyjowski, G.Wojtowicz, G.Litwin.

 

   

MSCKZiU

   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK