DSC06973

11 stycznia 2016 w osiedlowym Domu Kultury Gagatek odbył się Terapeutyczny Bal Karnawałowy dla osób niepełnosprawnych. Bal pod hasłem „AKTYWNI I ZDROWI” przygotowali i poprowadzili słuchacze naszej szkoły. Zaproszeni goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Sanoka oraz z Domów Samopomocy w Zagórzu i Wolicy zostali przywitani przez Panią Dyrektor Halinę Połojko oraz wysłuchali pięknych kolęd wykonanych przez szkolny chór. Następnie odbył się konkurs śpiewania kolęd oraz kilka konkurencji sprawnościowych. Najbardziej atrakcyjne okazały się tańce integracyjne oraz zabawa przy muzyce. W trakcie spotkania można było spróbować zdrowej żywności oraz skorzystać z porad kosmetycznych. Cała zabawa okazała się doskonałą integracją dla wszystkich podopiecznych.

 

   

MSCKZiU

   
© MSCKZiU SANOK