Słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej z kierunków: Terapeuta zajęciowy, Opiekun środowiskowy, Asystent osoby niepełnosprawnej zorganizowali „Terapeutyczny Kostiumowy Bal Karnawałowy” dla 150 podopiecznych WTZ - ów z ul. Zielonej , Robotniczej i Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Zagórzu.

Sala Klubu „Gagatk” 28 stycznia od samego rana zapełniała się mnichami, elfami, wróżkami, czarodziejkami, piratami, marynarzami, królami, paziami, krasnoludkami, rycerzami, sindbadami, indiankami, góralkami, krakowiankami i bogato złoconymi księżniczkami.

Jednym słowem „Wróżka Alicja” wpuszczała na salę tylko pięknie odziane i kolorowe postacie, a dotyk jej „czarodziejskiej srebrnej pałeczki” wywoływał u wszystkich wesoły uśmiech i chęć do zabawy, często „w pocie czoła”. Atrakcjami balu były: kotyliony i odnajdywanie swojej pary, zdobywanie serduszek oraz obdarowywanie nimi króla i królowej balu . Atrakcyjne konkursy z nagrodami, przepyszne słodycze, zabawy i gry przygotowane przez młodzież pod opieką nauczycieli Medycznej Szkoły Policealnej nie pozwoliły uczestnikom odpoczywać. Działania terapeutyczne rozpoczęły się dużo wcześniej, jeszcze na etapie uzgadniania przez „praktykującą młodzież” z kierownictwem Ośrodków kostiumów balowych ,ten moment emocjonował najmocniej ale też dobrze bawił wszystkich.

Scenariusz zabawy,powtórzono dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego

„ Zaangażowana młodzież ze swoich zadań wywiązywała się wyjątkowo dobrze, dojrzale i odpowiedzialnie, wręcz świetnie”. Impreza nie byłaby tak udana gdyby nie sponsorzy, którym serdecznie dziękuję w imieniu uczestników i organizatorów.

Ph

 

   

MSCKZiU

   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK