IMG 1093            W dniu 21 marca 2017r. słuchaczki z kierunku Technik Usług Kosmetycznych: Paulina Latusek, Justyna Krupa, Paulina Stabryła i Kamila Pieniądz wraz z opiekunem mgr Elżbietą Baran w odpowiedzi na zaproszenie wzięły udział w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zagórzu. Tam przedstawicielki naszej szkoły miały możliwość propagowania wiedzy na temat wpływu odżywiania na zdrowie, zasad zdrowego żywienia dla dzieci i rodziców. W ramach tych działań nasze panie przygotowały degustację zdrowych potraw i prezentację zdrowych produktów żywnościowych, po które warto sięgać, by móc cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Słuchaczki na zakończenie przeprowadziły quiz dla dzieci sprawdzający zasób ich wiedzy na temat zdrowych zasad żywienia. Zorganizowany został również punkt mierzenia ciśnienia tętniczego krwi.
            Jako Szkoła Promująca Europejski Kodeks Walki z Rakiem – podejmujemy wszelkiego rodzaju działania mające na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat wpływu sposobu odżywiania na zdrowie człowieka.

 IMG 1099

   

MSCKZiU

   
© MSCKZiU SANOK