Dnia 30 maja delegacja Medycznej Szkoły Policealnej im Anny Jenke w skład której wchodzili: Pani Dyrektor, nauczyciele i młodzież uczestniczyła w wyjazdowym seminarium pod patronatem Sł. Bożej Anny Jenke – Apostołki Fatimy. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 9:00 Mszą św. w kościele pod wezwaniem Świętego Marcina w Błażowej. Następnie  zgromadzeni  w  uroczystym przemarszu ze sztandarami na czele udali się do Gimnazjum im. Anny Jenke w Błażowej – gospodarza uroczystego Jubileuszu. Podczas spotkania uczestnicy z różnych stron Polski mieli  okazję wysłuchać wykładów:

- ks. Profesora dr hab. Tadeusza Guza – na temat „To wszystko: nic – jedno ważne, służyć Bogu jak on chce i budzić Boga w sercach” (A. Jenke);

-Teresy Kaniowskiej (z Wydziału resocjalizacji i socjalizacji ośrodka rozwoju edukacji przy MEN) „Chcę pragnąć tylko Gwiazd…” (A. Jenke);

- dr Tomasz Dziurla –„Wszystko zrobię by młode pokolenie było piękne, radosne i czyste”  (A. Jenke)

- Ks. Prałata Mariana Bocho – „Wierzę że przez Ciebie, Matko Boża przyjdzie ratunek dla świata” (A. Jenke)

      Po bardzo ciekawym cyklu rozważań naukowych, nasza  młodzież  z  koła artystycznego zaprezentowała  część artystyczną , a delegacja pracowników MSP im. Anny Jenke z Ks. Prałatem Andrzejem Skibą i Ks. Jackiem Michno przekazała nagrodzone w szkolnym konkursie „JP II- PAPIEŻ” obrazy na ręce Siostry Bernadety Lipian oraz głównych prelegentów. Spotkanie zakończyło się wystąpieniami gości.

gratulacje tpaj 2017

{youtube}https://youtu.be/TjNMAuBOxxQ{/youtube}

 

 

   

MSCKZiU

   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK