Obraz 51

5 stycznia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim odbył się Interaktywny turniej quizspotter, sprawdzający wiedzę z prowadzenia działalności gospodarczej. Quiz zorganizowany został pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentował Maciej Zygmunt słuchacz kierunku Technik elektroniki i informatyki medycznej pod opieką wychowawcy mgr inż. Pawła Deptucha. Spotkanie rozpoczęło się od konferencji, na której przedstawiono ciekawe wykłady na temat: „Przedsiębiorczość a wejście na rynek pracy”, „Ubezpieczenia społeczne. ABC przedsiębiorcy”, „Własna firma czy startup – co wybrać?”, „Branżowe symulacje biznesowe, czyli jak uczyć biznesu w szkole zawodowej”. Następnie po krótkiej przerwie odbył się quizspotter składający się z 23 pytań, dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Uczestnicy odpowiadali na zadawane pytania przy użyciu tableta, a wyniki po każdym pytaniu wyświetlano na tablicy. Liczyła się nie tylko wiedza, ale także czas w jakim odpowiadali uczestnicy. Na zakończenie każdy otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

 

   

MSCKZiU

   
© MSCKZiU SANOK