DSC03527W ubiegłym tygodniu w naszej szkole, gościliśmy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z ul. Robotniczej oraz z ul. Zielonej. Nasi słuchacze przygotowali sporo atrakcji, a całości spotkania towarzyszyło motto „POLSKA WIOSNA – TRADYCJE I OBYCZAJE”. Po uroczystym otwarciu przez Panią Dyrektor i wspólnym odśpiewaniu kilku pieśni patriotycznych, odbył się konkurs królowej wiosny dotyczący m.in. Polskich tradycji i symboli narodowych. Następnie uczestnicy zostali podzieleni na mniejsze grupy i udali się do poszczególnych sal. Wzięli udział m.in. w konkursie wiedzy o zdrowej żywność, zobaczyli i przećwiczyli udzielanie pierwszej pomocy, mogli skorzystać z usług kosmetycznych oraz masażu. Terapeuci zajęciowi przygotowali także ciekawe interaktywne gry i zabawy. Na zakończenie wszyscy mogli skorzystać z drobnego poczęstunku i z uśmiechem na twarzy wrócić do swoich ośrodków.

 

   

MSCKZiU

   
© MSCKZiU SANOK