TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

szkpromzdrW minionym tygodniu w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie, chętni słuchacze kierunków dziennych i zaocznych uczestniczyli w integracyjnym spacerze na „Białą Górę”. Słuchacze z Opiekunami mogli sprawdzić swoją kondycję oraz zaczerpnąć pozytywnych endorfin na nowo rozpoczęty rok szkolny.

4 120 września 2023 słuchacze Medycznej Szkoły im. Anny Jenke jak co roku uczestniczyli w akcji  Narodowe Czytanie. To coroczna akcja wspólnego czytania wybranej lektury, do której przyłączyć się mogą wszystkie chętne osoby. Tym razem lekturą była powieść „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej a organizatorami wydarzenia Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia Świetlik w Sanoku. Naszą szkołę reprezentowały Justyna i Gabrysia z klasy terapeuta zajęciowy.[MW]

1 10

Dnia 17 września w Samorządowym Przedszkolu Publicznym nr 4 w Sanoku, odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. W imprezie brały udział słuchaczki Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke z kierunków Opiekunka dziecięca i Technik usług kosmetycznych. Dzięki ich umiejętnością, na twarzach dzieci zaistniały nie tylko kolorowe malunki ale i uśmiechy. Zainteresowaniem cieszyły się również warkoczyki, z którymi nasze słuchaczki poradziły sobie wspaniale. Dziękujemy im bardzo, za pomoc, zaangażowanie i uśmiech na twarzach rodziców i dzieci![E.DK]

Kierunki zaoczne – spotkanie z wychowawcami i najbliższe zajęcia dydaktyczne odbędą się 8.09.2023 (piątek) od godz.15.00 oraz 9.09.2023 (sobota) od godz 8.00 według planu.

Wydawanie wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje  zawodowe dla sesji czerwiec-lipiec 2023 będzie prowadzone niezwłocznie po otrzymaniu  przez  szkołę z OKE dyplomów, świadectw oraz suplementów od dn. 7 września 2023 w budynku MSCKZiU  przy ul. Konarskiego 3, wg. harmonogramu podanego  na  tablicy ogłoszeń.

Absolwenci proszeni są o kontakt z Opiekunami poszczególnych roczników.

1.09.2023 godz.10. – Analiza wyników egzaminu zawodowego przez Szkolne Zespoły Przedmiotów Zawodowych wg harmonogramu podanego na tablicy ogłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

4 WRZEŚNIA 2023 w sali nr3

-DRUGIE ROCZNIKI GODZ.10.00

-PIERWSZE ROCZNIKI GODZ.11.00

UWAGA!!! DNIA 14.08.2023r. SZKOŁA BĘDZIE ZAMKNIĘTA ZE WZGLĘDU NA URLOPY PRACOWNIKÓW 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK