TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1 18

Otwarcie galerii prac Kolorowy Sanok 2022 w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

Serdecznie zapraszamy przez całe wakacje do odwiedzenia galerii nagrodzonych i wyróżnionych prac wszystkich kategorii na Rynku Galicyjskim Sanockiego Skansenu.

1 10

Na prośbę Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sanoku Pana Grzegorza Kozaka słuchacze naszej szkoły z kierunków Technik usług kosmetycznych, Opiekunka dziecięca, Technik masażysta i Terapeuta zajęciowy pomogli przy organizacji imprezy plenerowej na terenie sanockiego skansenu pt. „Wojewódzki Dzień Rodzicielstwa Zastępczego”. Słuchacze pod opieką nauczycieli: A. Lubińska-Rabka, B. Michalczak-Korzeniowska, M.Szumilas, wykonywali malowanie twarzy, tatuaże brokatowe oraz zabawki ze skręcanych balonów. Radość na twarzach dzieci nie miała końca, sami zobaczcie na zdjęciach….

zapr

1 6

W dniu 18 maja nasi słuchacze z kierunków: Technik masażysta, Technik usług kosmetycznych i Terapeuta zajęciowy pomagali przy organizacji Dnia Sportu „Poćwiczmy razem” dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Sanoka. Na obiektach sportowych Viki Sanok nasi słuchacze przygotowali i przeprowadzili m.in. gry i zabawy do muzyki, zabawy z chustą Klanzy oraz pokaz pierwszej pomocy. Po raz kolejny wszyscy uczestnicy przekonali się, że sport to nie tylko zdrowie, ale też świetna zabawa. Celem imprezy było promowanie sportu rekreacyjnego, kształtowanie i rozwijanie ogólnej sprawności ruchowej oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego. Była to także świetna lekcja pomocy drugiemu człowiekowi - miło było widzieć radość i uśmiech wszystkich uczestniczących dzieci.

1 2

W dniu 10 maja delegacja słuchaczy i nauczycieli z MSCKZiU w Sanoku uczestniczyła w szkoleniu pt.: „Radiofrekwencja i masaż stemplami” w zaprzyjaźnionej Szkole Medycznej w Jaśle. Słuchacze zostali zaznajomieni z podstawami teoretycznymi powyższych zabiegów, zobaczyli ich wykonanie oraz mieli możliwość samodzielnie przygotować stemple. W drodze powrotnej uczestnicy wycieczki wstąpili do Rymanowa Zdroju pospacerować ścieżkami przyrodniczymi, zażyć powietrza z tężni, posmakować wód leczniczych oraz poprzebywać na łonie natury. Wycieczka była bardzo udana i wszyscy wrócili zadowoleni. [A.ŻR]

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK