TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

Dnia 2 września 2011 w Medycznej Szkole Policealnej w Łańcucie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2011/2012 dla Szkół Medycznych woj. Podkarpackiego. Ważnym punktem programu uroczystości było wręczenie stypendiów dla najzdolniejszej młodzieży Medycznych Szkół Policealnych z terenu województwa. Podstawowe kryterium przyznania tzw stypendium „Motywacyjnego „ – to bardzo dobre wyniki w nauce uzyskane na kolejnych semestrach nauki / nie jest to łatwe/. Powodem do dumy jest  fakt, że z Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke w Sanoku, kolejnych 7 słuchaczek otrzymało takie „motywujące nagrody –  3 osoby z kierunku Technik Usług Kosmetycznych i po 2 osoby z : Terapeutów  Zajęciowych i Opieki   Dziecięcej
W gronie stypendystek za drugi semestr nauki znalazły się: Polańska Justyna, Bińczak Anna, Kielan Agnieszka, Cieślewicz Monika,Przybyłek Barbara,Piróg Paulina i Łach Natalia. Ambitne słuchaczki otrzymały  listy gratulacyjne z rąk Pani Wicemarszałek Anny Kowalskiej i Zarządu woj. Podkarpackiego.
Cała impreza miała charakter integracyjny dla młodzieży Szkół Medycznych Podkarpacia i przebiegała w radosnym wakacyjnym jeszcze nastroju .

H.p
   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK