IMG 1093            W dniu 21 marca 2017r. słuchaczki z kierunku Technik Usług Kosmetycznych: Paulina Latusek, Justyna Krupa, Paulina Stabryła i Kamila Pieniądz wraz z opiekunem mgr Elżbietą Baran w odpowiedzi na zaproszenie wzięły udział w Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zagórzu. Tam przedstawicielki naszej szkoły miały możliwość propagowania wiedzy na temat wpływu odżywiania na zdrowie, zasad zdrowego żywienia dla dzieci i rodziców. W ramach tych działań nasze panie przygotowały degustację zdrowych potraw i prezentację zdrowych produktów żywnościowych, po które warto sięgać, by móc cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Słuchaczki na zakończenie przeprowadziły quiz dla dzieci sprawdzający zasób ich wiedzy na temat zdrowych zasad żywienia. Zorganizowany został również punkt mierzenia ciśnienia tętniczego krwi.
            Jako Szkoła Promująca Europejski Kodeks Walki z Rakiem – podejmujemy wszelkiego rodzaju działania mające na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat wpływu sposobu odżywiania na zdrowie człowieka.

 IMG 1099

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK