DSC08884

W dniach 25, 26 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku odbyła się prezentacja zawodów medycznych zorganizowana przez Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku. Słuchacze poszczególnych kierunków udzielali informacji na temat kształcenia w zawodach medycznych. Podczas giełdy prezentowane były kierunki: Technik farmacji, Technik masażysta, Technik usług kosmetycznych, Terapeuta zajęciowy, Opiekunka dziecięca, Technik elektroniki i informatyki medycznej, Technik elektroradiologii, Higienistka stomatologiczna, Asystent osoby niepełnosprawnej, Opiekun medyczny, Opiekunka Środowiskowa, Opiekun w domu pomocy społecznej, Opiekun osoby starszej.

DSC08888

W czasie trwanie giełdy osoby odwiedzające mogły dokonać między innymi pomiaru ciśnienia krwi, sprawdzenia poziomu cukru, skorzystać z usług kosmetycznych i masażu (makijaż, malowanie paznokci, masaż relaksacyjny), wykonać ozdoby z masy porcelanowej, poznać zasady udzielania pierwszej pomocy, wykonywania EKG, skorzystać z materiałów informacyjnych dotyczących psychoedukacji, poznać zasady zdrowego odżywiania oraz degustować domowe wypieki.


Osoby zainteresowane zdobyciem atrakcyjnego zawodu mogą na bieżąco skorzystać z informacji w sekretariacie Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke (ul. Konarskiego 3).

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK