image010W dniu 18 października na sanockich Błoniach odbył się szkolny bieg niepodległości - BIEG DLA NIEPODLEGŁEJ. Celem imprezy było uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz popularyzacja biegów jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W biegu wzięli udział słuchacze oraz nauczyciele MSCKZiU w Sanoku. Zdobywcy trzech czołowych miejsc otrzymali dyplomy oraz drobne nagrody. Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko.

Klasyfikacja słuchaczek: 1m.Słota Katarzyna (ITUK); 2m.Organ Dominika (ITR); 3m.Bagan Monika (ITM).

Klasyfikacja Słuchaczy: 1m.Ambrożkiewicz Łukasz (ITM); 2m.Pastuszak Mateusz (ITR); 3m.Kukier Andrzej (OM).

Klasyfikacja Nauczycielek: 1m.Żyłka-Reut Anita; 2m.Lubińska Agnieszka; 3m.Dyrkacz-Kulikowska Ewelina.

Klasyfikacja Nauczycieli: 1m.Wojtowicz Grzegorz; 2m.Deptuch Paweł; 3m.Kondyjowski Maciej

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

KLAUZULA INFORMACYJNA
do przetwarzania danych osobowych

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane dalej RODO, informuję Pana/Panią, że:

Administratorem Danych jest:

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku

38-500 Sanok
ul. Konarskiego 3
tel. 134631242

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych oraz udostępnia jego dane kontaktowe:

 tel. 134631242 wew. 24
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane będą przetwarzane w celu:

Procesu dydaktyczno - wychowawczego

Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest:

udzielona zgoda na przetwarzanie danych realizacja obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.

Prawo oświatowe (Dz. U. z 2018 r. poz. 996 i 1000)

Informacja o przekazywaniu danych do innych podmiotów:

Dane nie będą przekazywane innym podmiotom niewymienionym 
w przepisach prawa.

Okres przechowywania danych:

Dane będą przechowywane do końca procesu kształcenia

Ma Pani/Pan prawo do:

- prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

- prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podane dane są:

wymogiem ustawy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

© MSCKZiU SANOK