TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

dyplom dla niepodleglej

image002W dniu 9 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Punktualnie o godz. 11.11 odśpiewaliśmy wspólnie cztery zwrotki Hymnu Polski. W trakcie uroczystego apelu, odbyło się także ślubowanie klas pierwszych. Szkolny chór pod kierownictwem mgr Grażyny Płodzień wystąpił w składzie: Łazuka Magda, Słota Katarzyna, Wojtoń Karolina, Wojtoń Paulina, Furmanek Justyna, Gadomski Piotr, Olearczyk Anita, Muszyńska Amelia, Różycka Klaudia, Rolnik Dorota, Król Sebastian i odśpiewał kilka pieśni patriotycznych m.in. „Tango na dwa głosy i jeszcze jeden głos”; „Dziewczyna z granatem” oraz „Szumi wiatr”, „Polski…” słowa i muzyka Paweł Płodzień.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK