TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image0073 kwietnia br. w Czudcu odbyła się Konferencja Naukowo – Metodyczna promująca zdrowie pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Celem konferencji było wspieranie i wzmacnianie środowiska szkolnego w świadomym dbaniu o zdrowie w ujęciu holistycznym, a także w kontekście propagowania zdrowego stylu życia zgodnie z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem. W części naukowej konferencji przeprowadzono cykl wykładów: m.in. zalecenia „Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem”. W części warsztatowej konferencji, przygotowano stanowiska propagujące zdrowie, pod hasłem „Zdrowy styl życia podstawą zdrowia człowieka”. Nasza szkoła przygotowała dużo ciekawych informacji na temat: ziół wspomagających różne funkcje organizmu, ziół wspomagających w kosmetyce i dermatologii oraz wiadomości dotyczące nauki samobadania i warsztaty z muzykoterapii.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK