TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image006

W dniu 13 kwietnia delegacja naszej szkoły brała udział w Pikniku „Na Torach”, czyli akcji wolontariackiej promującej stworzenie nowego produktu turystycznego w Gminie Komańcza, jakim jest przejazd drezynami rowerowymi po torowisku w miejscowości Duszatyn. Na stanowisku MSCKZiU przypominaliśmy zasady udzielania pierwszej pomocy i zachowania w sytuacjach niebezpiecznych. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wielkie podziękowania dla organizatorów za zaproszenie i świetną atmosferę. [PD]

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK