TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image003W dniu 10 maja w Sanockim Szpitalu odbyła się akcja „Biała sobota z ultrasonografem”, której inicjatorem jest Stowarzyszenie Sanitas. Wykonano badania USG: m.in. serca, tk. szyjnych, ukł. moczowego, piersi, jamy brzusznej oraz udzielano porad dietetycznych.  Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przebadano ponad sto osób. Naszą Szkołę, podczas Białej soboty reprezentowały Panie: Honorata Augustyn (DPS), Ewa Roman (OŚ), Emilia Drobot i Joanna Krystyńska (OM) pod opieką Pani Urszuli Kuzian.

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK