TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image02715 maja nasza Szkoła zorganizowała spotkanie dla podopiecznych WTZ (Robotnicza). W trakcie spotkania odbył się konkurs antynikotynowy „Palić czy nie palić – oto jest pytanie”. Uczestnicy zostali podzielenie na trzy grupy: ankietowa, plastyczna i ratownicza. W grupie ankietowanych podopieczni odpowiadali na pytania odnośnie palenia tytoniu. W ankiecie wzięło udział 37 osób, z czego pięć osób palących.

Na pytanie z jakiego powodu palą papierosy, większość odpowiedzi brzmiało: z przyzwyczajenia; stresu i dla satysfakcji. Z kolei na pytanie dlaczego nie palą papierosów, odpowiedzi brzmiały: brzydki zapach z ust, strach przed chorobami nowotworowymi, kaszel. Na pytanie jakie znasz najpopularniejsze sposoby walki z nałogiem większość odpowiedzi brzmiały: silna wola, plastry antynikotynowe, tabletki. Druga grupa ratownicza – po wysłuchaniu swojego lidera, który wyjaśnił czym jest pierwsza pomoc miała możliwość poćwiczyć umiejętności praktyczne na fantomie. Natomiast grupa trzecia, plastyczna – miała za zadanie przygotować hasło antynikotynowe, które umieściliby na opakowaniu papierosów. Wszystkie grupy wykazały się dużym zaangażowaniem i aktywnym uczestnictwem w konkursie. [A.LR]

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK