TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image002

W ostatnim tygodniu maja w Klubie „Górnik” odbyła się zabawa dla najmłodszych z okazji „Dnia dziecka”. Zabawę przygotowały i przeprowadziły słuchaczki Medycznej Szkoły Policealnej z kierunków: opiekunka dziecięca, technik masażysta. Natomiast słuchaczki z kierunku technik usług kosmetycznych wykonywały malowanie twarzy i brokatowe tatuaże dla chętnych. Podczas zabawy odbył się występ dziecięcej grupy wokalnej z Sanoka. Dziewczyny zaprezentowały repertuar regionalnych piosenek. Następnie zabawę uświetnił gimnastyczny występ „Spartan” z Zahutynia. Efektowny pokaz umiejętności budził ogromny podziw wśród dzieci, jak również rodziców. Na scenie wystąpiła także grupa Mażoretek BABY VIVID (pod opieką Pani Pauliny Baran) działająca przy OSP w Jaćmierzu, która zaprezentowała pokaz taneczno-muzyczny. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał zdrowy poczęstunek. Wszyscy z uśmiechami i z pięknie umalowanymi twarzami wrócili z rodzicami do domu.[A.LR]

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

 Materiały do zajęć dostępne na stronie w menu  NAUCZANIE 

należy wybrać  właściwy kierunek. 

Hasła do materiałów uczniowie powinni otrzymać 

od  WYCHOWAWCÓW.      

 UWAGA!

    W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej

od dnia 12.03.2020r do odwołania 

wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole oraz 

placówkach szkolenia praktycznego zostają odwołane.

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK