TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image003Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w akcję Narodowe Czytanie 2019. Podczas tegorocznej odsłony akcji Para Prezydencka zaproponowała do czytania Nowele polskie. W sobotę w trakcie  promocji szkoły, odczytaliśmy fragmenty „Katarynki” Bolesława Prusa. Najmłodsi uczestnicy oprócz wysłuchania lektury spędzili czas przy kolorowaniu oraz przy grach i zabawach terapeutycznych. Dla starszych przygotowaliśmy pokaz pierwszej pomocy. Akcję będziemy kontynuować przez wszystkie soboty sierpnia. Zapraszamy do sanockiej galerii w soboty w godz. 10-13.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK