TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

Dnia 21 października Nauczyciele Medyka wzięli udział w konferencji pt. „Substancje psychoaktywne trend czy zagrożenie?” organizowanej przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego oraz Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sanoku. Szkolenie skierowane było głównie do osób, które w swojej codziennej pracy zawodowej zajmują się problematyką uzależnień.
Uzależnienia od substancji psychoaktywnych są z roku na rok coraz bardziej narastającym problemem w społeczeństwie, a granica wiekowa osób, które po nie sięgają wciąż się obniża. Nadal pojawiają się nowe substancje, których skład oraz działanie na organizm nie są do końca znane.
Celem spotkania było zapoznanie uczestników z tematyką substancji psychoaktywnych jak również ukazanie problemu od strony społecznej, psychologicznej oraz prawnej.[G.CHB]
 
   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK