TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

fon12 listopada wychowawcy klas wzięli udział w warsztatach w ramach „Profilaktyki uzależnień”. Spotkanie dotyczyło fonoholizmu. Dowiedzieliśmy się czym są uzależnienia od telefonu. Jak objawia się ten nałóg? Jakie mogą być jego przyczyny? I do czego prowadzi? Cenne informacje będą przydatne do przekazania słuchaczom na zajęciach z wychowawcą.

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK