TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image009W dniu 28 listopada słuchacze II TM uczestniczyli w zabawie Andrzejkowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sanoku. Zabawa rozpoczęła się przywitaniem wszystkich uczestników i zaproszeniem do wspólnej zabawy. Z relacji słuchaczy wynikało, że podopieczni SOSW byli bardzo zadowoleni a program imprezy był różnorodny. ”Tańce były przeplatane różnego rodzaju zabawami oraz wróżbami, które angażowały nawet najmłodszych uczestników. Największą radością okazał się „Koncert życzeń”, w którym dzieci dzieliły się najskrytszymi marzeniami, a było ich wiele... Na koniec zabawy wychowankowie poznali słowa zaklęcia, dzięki którym życzenia andrzejkowe spełnią się. Dzieciaczki bardzo nas polubiły i ze wzajemnością. Z chęcią taką zabawę powtórzylibyśmy jeszcze raz”[RG].

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

 Materiały do zajęć dostępne na stronie w menu  NAUCZANIE 

należy wybrać  właściwy kierunek. 

Hasła do materiałów uczniowie powinni otrzymać 

od  WYCHOWAWCÓW.      

 UWAGA!

    W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej

od dnia 12.03.2020r do odwołania 

wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole oraz 

placówkach szkolenia praktycznego zostają odwołane.

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK