TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

image009W dniu 28 listopada słuchacze II TM uczestniczyli w zabawie Andrzejkowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sanoku. Zabawa rozpoczęła się przywitaniem wszystkich uczestników i zaproszeniem do wspólnej zabawy. Z relacji słuchaczy wynikało, że podopieczni SOSW byli bardzo zadowoleni a program imprezy był różnorodny. ”Tańce były przeplatane różnego rodzaju zabawami oraz wróżbami, które angażowały nawet najmłodszych uczestników. Największą radością okazał się „Koncert życzeń”, w którym dzieci dzieliły się najskrytszymi marzeniami, a było ich wiele... Na koniec zabawy wychowankowie poznali słowa zaklęcia, dzięki którym życzenia andrzejkowe spełnią się. Dzieciaczki bardzo nas polubiły i ze wzajemnością. Z chęcią taką zabawę powtórzylibyśmy jeszcze raz”[RG].

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK