TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

virus

Interesujesz się programowaniem, informatyką... Musisz zobaczyć jak wygląda wzrost bakterii... Symulację przygotowali słuchacze kierunku Technik elektroniki i informatyki medycznej.

bakterie

Informacja dla słuchaczy kierunku Technik Elektroniki i Informatyki Medycznej w sprawie dostępnych materiałów z zajęć. Prosimy o zapoznanie się z materiałami i kontakt mailowy z p. Adrianem Zapała lub wychowawcą, dotyczącym materiałów dla kierunku. Materiały dostępne są pod adresem strony internetowej nauczyciela - cyberhub.pl. Po wejściu na stronę należy przejść do sekcji Laboratorium > WEJŚCIE w prawym dolnym rogu ww. strony. Login i hasło udostępnią ww. nauczyciele.

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK