TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

Młodzież Medycznej Szkoły Policealnej odpowiedziała pozytywnie na apel dyrektora szkoły i kolejny raz włączyła się w Akcję „Czapki dla dzieci Afganistanu”.
Zbiórka ciepłych czapek, szalików, rękawiczek oraz nowej odzieży dla dzieci cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy wszystkich kierunków. Tym razem, najwięcej starań w przygotowanie przesyłki włożyli słuchacze I-szych roczników : Opiekuna Środowiskowego ,Opiekunki Dziecięcej, Technika Usług Kosmetycznych,, Terapeuty Zajęciowego / docierając, również do prywatnych sponsorów. Ogółem zebrano ok.5 kg towaru, który przed feriami zimowymi został wysłany na adres Fundacji Pomocy Humanitarnej dla Afganistanu z siedzibą w Poznaniu. Na początku lutego /cała przesyłka m.in. / nasze czapki, szaliki i odzież trafią do Afgańskich dzieci dostarczone przez żołnierzy. Zbiórka została już zakończono, ale do sekretariatu szkoły trafiła jeszcze odzież z kierunków zaocznych ,która będzie przekazana na placówki zajęć praktycznych. „Bardzo serdecznie dziękuję zaangażowanej w zbiórkę młodzieży, która kolejny raz udowodniła, że można zawsze liczyć na jej wsparcie w słusznej sprawie. W imieniu MSP dziękuję również prywatnym sponsorom którzy nie odmówili młodzieży pomocy.

Ph

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

 Materiały do zajęć dostępne na stronie w menu  NAUCZANIE 

należy wybrać  właściwy kierunek. 

Hasła do materiałów uczniowie powinni otrzymać 

od  WYCHOWAWCÓW.      

 UWAGA!

    W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej

od dnia 12.03.2020r do odwołania 

wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole oraz 

placówkach szkolenia praktycznego zostają odwołane.

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK