TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

online

W dniach 3-4.06 oraz 16-17.06 nauczyciele z Naszej szkoły wzięli udział w konferencji zorganizowanej przez PCEN oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Ze względu na trudną sytuację związaną z trwającą pandemią koronawirusa SARS CoV-2 spotkanie prowadzone było online.

Temat meetingu poświęcony był „Zdrowiu dzieci i młodzieży w kontekście zagrożeń XXI w”. Nauczyciele – mgr G. Chytła-Borczyk, mgr P. Deptuch oraz mgr B. Michalczak – Korzeniowska zaprezentowali wykłady dotyczące zdrowego odżywiania dzieci i młodzieży. Przedstawili najczęstsze błędy żywieniowe i ich skutki zdrowotne, a w oparciu o piramidę zdrowia omówili zasady prawidłowej diety dotyczące poszczególnych grup wiekowych. Zwrócili również uwagę na produkty wzmacniające układ odpornościowy, co w czasie trwania pandemii jest dla nas bardzo ważne.

Na spotkaniu poruszano również zagadnienia dotyczące m.in. higieny i dezynfekcji rąk oraz wymogów higieniczno – sanitarnych w placówkach wychowania i nauczania. Nowa sytuacja epidemiologiczna związana z pandemią SARS CoV-2 jest dla wszystkich trudna, a zaprezentowane na spotkaniu zagadnienia szczególnie nas interesują gdyż gwarantują bezpieczeństwo nie tylko Naszym dzieciom, wychowankom czy podopiecznym, ale także nam samym. [GChB]

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

 Materiały do zajęć dostępne na stronie w menu  NAUCZANIE 

należy wybrać  właściwy kierunek. 

Hasła do materiałów uczniowie powinni otrzymać 

od  WYCHOWAWCÓW.      

 UWAGA!

    W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej

od dnia 12.03.2020r do odwołania 

wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole oraz 

placówkach szkolenia praktycznego zostają odwołane.

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK