TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

bo165 7fcdZ okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycielom i wszystkim Pracownikom Oświaty życzymy wielu sukcesów, radości, uznania i szacunku wychowanków, rodziców oraz całej szkolnej społeczności. Dziękując za codzienny trud, cierpliwość i troskę o właściwy rozwój młodych ludzi, życzymy Państwu satysfakcji, zdrowia i spełnienia marzeń. Dzień Edukacji jest wyjątkowym świętem, okazją do wyrażenia głębokiej wdzięczności za patronowanie wielu osiągnięciom swoich podopiecznych oraz nieoceniony wkład w proces kształcenia i wychowania młodych Polaków. 

 

Dyrektor, Grono Pedagogiczne MSCKZiU

 Zapraszają na indywiudualne Klasowe Spotkania Wychowawcze w okazji Dnia Edukacji Narodowej od godz. 10:00 według wcześniej uzgodnionego harmonogramu

Sanok 14.10.2020

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK