TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sanoku w bieżącym roku szkolnym zostało wytypowane do udziału w realizowanych na zlecenie Głównego Inspektora Sanitarnego Ogólnopolskich Pomiarach RADONU. Pomiary na podstawie szczegółowych wytycznych prowadzone były we wskazanych pomieszczeniach SANOCKIEGO MEDYKA od 12 do 16 października 2020r.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK