TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

50lat

W dniu 1 czerwca nauczyciele oraz słuchacze z naszej szkoły brali udział w panelu naukowym online, zorganizowanym w ramach jubileuszu Medycznej Szkoły Policealnej z Rzeszowa. Wykłady dotyczyły m.in. „Nowoczesnych technik informatycznych w kształceniu zawodów medycznych”, „Znaczenia siły roślin leczniczych”, „Wpływu kosmetologii na równowagę psychiczną i fizyczną organizmu”.

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK