TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

Szkolenie b 2

 

14 czerwca w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach odbyło się szkolenie z Pierwszej Pomocy. Nasi słuchacze z nauczycielami przeprowadzili pokaz i przygotowali prezentację multimedialną z zakresu: Resuscytacji Krążeniowo-Oddechowej, pozycji bocznych bezpiecznych, wyposażenie apteczek oraz ogólne wytyczne i wskazówki dla przyszłych kierowców.

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK