TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

20210629 11033620210629 110329IMG 20210702 WA0000

Na przełomie czerwca i lipca br. w Medycznej Szkole Policealnej im Anny Jenke w Sanoku odbyło się podsumowanie XX Edycji Konkursu Plastycznego „ Kolorowy Sanok” .

To kolejna edycja, która była prowadzona w warunkach pandemii COVID-19 (XIX w 2020r). Pomimo piętrzących się trudności, zamknięcia, zdalnej pracy szkół i ograniczeń związanych z zachowaniem reżimu sanitarnego, w tegorocznej Jubileuszowej Edycji wzięło udział aż 25 szkół i placówek oświatowych.

Komisja konkursowa pod kierunkiem Pana Jerzego Wojtowicza zakwalifikowała i oceniła łącznie 153 prace w VII kategoriach wiekowych. Wobec mnogości prac i bogactwa technik po burzliwej, ale wnikliwej analizie przyznano: 24 miejsca punktowane od 1 do 3(w tym po kilka równorzędnych) oraz 41 wyróżnień imiennych.

       Pierwsze miejsce zajęli:

Lech Majka, Zanik Oskar, Szuba Kamila, Stabryła Julia, Gurgacz Aleksandra, Tymcio Agnieszka, Szwedkowicz Katarzyna.

     Drugie miejsce zajęli:

Borowy Maja, Bryt Szymon, Płodzień Julia, Inglot Martyna, Niemiec Martyna, Iwaniczko Agata, Hirniak Artur.

     Trzecie miejsce zajęli:

Sitarz Julia, Bąk Lena, Kędra Lena, Biega Emilia, Drwięga Jakub, Szychowska Martyna, Kogut Jakub, Jankowska Dominika, Wesoły Mieczysław, Krajewski Daniel,

     Osoby wyróżnione: Wydrzyńska Wiktoria, Zazulicz Zofia, Sobolak Joachim, Listwon Klara, Jaworska Julia, Maślak Zuzanna, Halewicz Paweł, Zacharska Milena, Pastuszek Mieszko, Kuzio Alan, Adamski Patryk, Skoczołek Amelia, Kata Kamil, Wolanin Milena, Trebenda Eryk Kubica Milena, Strzałko Marek, Statkiewicz Lena, Stapińska Anna, Burczyk Oliwier, Kopaniszyn Jan, Fedus Filip, Czwerenko Malwina, Gibała Filip, Gacek Gracja, Brońska-Uczeń Maja, Sabramowicz Wiktoria, Chmura Anna, Kuliga Agnieszka, Słota Katarzyna, Dębicka Sylwia, Tokarczyk Olga, Gołda Wiktoria, Ryba Łukasz, Wronowski Andrzej, Żak Justyna, Drwięga Bartosz, Hajduk Grażyna, Olszewski Bartłomiej, Rodzinka Natalia, Wojciechowski Jakub.    

 Szkoły i Placówki Oświatowe, które brały udział w tegorocznej edycji Konkursu:

*Samorządowe Przedszkola Nr1 w Sanoku

*Samorządowe Przedszkola Nr2 w Sanoku

*Samorządowe Przedszkola Nr3 w Sanoku

*Samorządowe Przedszkola Nr4 w Sanoku

*Oddział Przedszkolny   w Srogowie Górnym

*Szkoła Podstawowa Nr1 w Sanoku

*Szkoła Podstawowa Nr2 w Sanoku

*Szkoła Podstawowa Nr5 w Sanoku

*Szkoła Podstawowa Nr7 w Sanoku

*Szkoła Podstawowa Nr8 w Sanoku

*Szkoła Podstawowa Nr9 w Sanoku

*Szkoła Podstawowa w Srogowie Górnym

*Szkoła Podstawowa w Sanoczku

*Szkoła Podstawowa Nr2 w Zagórzu

*Szkoła Podstawowa w Bażanówce

*Szkoła Podstawowa w Czaszynie

* Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach

*Osiedlowy Dom Kultury ”Puchatek” w Sanoku

*Szkoła Podstawowa w Załużu

*Szkoła Podstawowa w Jaćmierzu

*II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku

*Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Sanoku

*Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Sanoku

*Warsztaty Terapii Zajęciowej „Progres”

*Medyczna Szkoła Policealna w Sanoku

 Wystawa pokonkursowa nagrodzonych prac została uruchomiona 28 czerwca 2021r w budynku Medycznej Szkoły Policealnej im Anny Jenke przy ul. Konarskiego, a od 10 lipca zostanie w całości przeniesiona do Muzeum Budownictwa Ludowego. Wręczenie nagród i wyróżnień dla laureatów odbywało się indywidualnie w sali wystawy od 29 czerwca

  Dziękujemy za udział, zachęcamy do odwiedzenia wystawy w MBL. Gratulujemy Wszystkim Laureatom Jubileuszowej XX Edycji Konkursu, życzymy twórczych pomysłów na dobry wypoczynek i dużo wakacyjnej radości.                                                                               Zgodnie z tradycją - do zobaczenia za rok .                                                                                                                                    

  W imieniu organizatorów; Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Medycznej Szkoły Policealnej dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród- Halina Połojko.

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK