TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

moral1

Przed nami dziesiąta już edycja akcji „Narodowe Czytanie” pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej. W tym roku, 4 września, w całej Polsce będzie czytany dramat Gabrieli Zapolskiej „Moralność pani Dulskiej”. Zachęcamy do włączenia się do akcji!

 

Moralność pani Dulskiej to dramat Gabrieli Zapolskiej i jedno z jej najważniejszych dzieł. Prapremiera tego utworu odbyła się w 1906 roku w Krakowie, a wydany został on w Warszawie w 1907 r. W dramacie autorka krytykuje obłudę, hipokryzję oraz fałszywą moralność, przekazując czytelnikowi uniwersalne przesłanie – potrzebę walki o społeczną sprawiedliwość. 

Serdecznie zachęcam do włączenia się do akcji Narodowego Czytania, organizowanej w wielu miejscach w całej Polsce. To wspaniała okazja promująca czytelnictwo, pokazująca jak ważne i piękne jest czytanie książek. 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK