TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

kwiaty1

W imieniu Samorządu słuchaczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć Wam szanowna Dyrekcjo, Nauczyciele oraz Pracownicy wyrazy szacunku i życzyć, by codzienna praca stanowiła źródło satysfakcji i poczucia dobrze spełnionego obowiązku. Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha, pasja przekazywania wiedzy oraz kształtowania charakterów i postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory. Życzymy, aby Państwa wysiłek owocował postępem w nauce słuchaczy rozbudzając w nich szlachetne i ambitne aspiracje. Życzymy, aby wdzięczność słuchaczy wynagradzała Wam trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę odegraliście w ich życiu.

[Samorząd Słuchaczy MSCKZiU]

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK