TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1

10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Punktualnie o godz. 11.11 odśpiewaliśmy hymn, włączając się do akcji "Szkoła do hymnu". Podczas tej uroczystości przypomniana została historia niewoli naszej Ojczyzny, począwszy od dnia, kiedy Polska przestała istnieć na mapie Europy jako niepodległe państwo, przez dzieje tragicznej walki naszego narodu o wyzwolenie, aż po dzień odzyskania niepodległości. Przekazywane treści były przeplatane patriotycznymi pieśniami i recytacjami wierszy, co pozwoliło widzom głębiej przeżyć tamte chwile. Po akademii odbyło się ślubowanie klas pierwszych.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK