TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1

W dniu 26.11.2021 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sanoku odbyła się zabawa Andrzejkowa na której gościli słuchacze ze Szkoły Medycznej w Sanoku z kierunków I i II Terapeuta Zajęciowy oraz  Opiekunka Dziecięca. Słuchacze przygotowali podopiecznym SOSW szereg zabaw animacyjnych i dyskotekowych oraz oczywiście wróżb Andrzejkowych, których nie mogło zabraknąć. Uśmiechu, wspólnych zabaw i tanecznych pląsów nie było końca. Na zakończenie integracyjnych Andrzejek słuchacze wręczyli dzieciom po słodkim upominku. Serdeczne podziękowania uczniowie SOSW kierują do nauczycieli oraz Dyrekcji MSCKZiU w Sanoku za możliwość spędzenia wspaniałych chwil oraz świetnej zabawy w czasie wspólnej zabawy Andrzejkowej.[R.G.]

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK