TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

mops

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt socjalny „WSPARCIE SWEGO OD SWOJEGO”, którego odbiorcami są najbardziej potrzebujący seniorzy. W związku z tym nasza szkoła została zaproszona do współpracy i udziału w zbiórce artykułów spożywczych, środków czystości i higieny osobistej. Akcja odbyła się pod hasłem: „NIE LICZY SIĘ TO ILE POSIADASZ, ALE ILE DAJESZ INNYM I JAK SIĘ Z NIMI DZIELISZ”. Celem akcji było kreowanie aktywnych postaw naszych słuchaczy w środowisku lokalnych oraz uwrażliwienie ich na potrzeby innych. Odzew ze strony słuchaczy był przeogromny, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania za co serdecznie DZIĘKUJEMY. [A.ŻR]

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK