TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

2

5 grudnia z Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke w Sanoku wyruszył Święty Mikołaj, który odwiedził rodziny z okolic Komańczy, Mokrego i Czystogarbu. Św. Mikołaj w towarzystwie Aniołów i pomocników wywołał wiele uśmiechu wśród odwiedzonych dzieci, ich rodzin oraz wśród odwiedzonych emerytów. Wcześniej przez kilka tygodni cała szkoła zaangażowała się w przygotowanie prezentów, wśród których znalazły się m.in. zabawki dla dzieci, art. spożywcze, chemiczne jak i ubrania. Główna koordynatorka akcji - siostra Rosa oraz pomysłodawczyni pani Anita Żyłka-Reut, były bardzo dumne z postawy wszystkich zaangażowanych słuchaczy, nauczycieli, Dyrekcji i prywatnych sponsorów za hojność i serce.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK