TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1 6

W dniu 18 maja nasi słuchacze z kierunków: Technik masażysta, Technik usług kosmetycznych i Terapeuta zajęciowy pomagali przy organizacji Dnia Sportu „Poćwiczmy razem” dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Sanoka. Na obiektach sportowych Viki Sanok nasi słuchacze przygotowali i przeprowadzili m.in. gry i zabawy do muzyki, zabawy z chustą Klanzy oraz pokaz pierwszej pomocy. Po raz kolejny wszyscy uczestnicy przekonali się, że sport to nie tylko zdrowie, ale też świetna zabawa. Celem imprezy było promowanie sportu rekreacyjnego, kształtowanie i rozwijanie ogólnej sprawności ruchowej oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego. Była to także świetna lekcja pomocy drugiemu człowiekowi - miło było widzieć radość i uśmiech wszystkich uczestniczących dzieci.

  

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK