TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1

26 września nauczyciele naszej Szkoły: Katarzyna Uryć-Kuzian i Grzegorz Wojtowicz przeprowadzili warsztaty z pierwszej pomocy dla przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Sanoku. Warsztaty dla dzieci w tym wieku pomagają oswoić się z tematem pierwszej pomocy oraz rozwijać w nich od najmłodszych lat poczucie obowiązku niesienia pomocy innym. Ćwiczenia, w trakcie których dzieci stają się ratownikami, polegają na udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Na zajęciach przedszkolaki zapoznały się z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa. Zdobyły przydatną wiedzę oraz umiejętności ratowania życia ludzkiego poprzez ćwiczenia praktyczne na fantomach.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK