TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1.jpgDnia 4 listopada 2022 grupa terapeutów zajęciowych zwiedziła Środowiskowy Dom Samopomocy w Wolicy. Historię oraz działalność placówki w bardzo ciekawy sposób przybliżył kierownik mgr Grzegorz Serwoński. Słuchacze byli pod szczególnym wrażeniem pracowni rękodzieła, witrażu, ikon, ceramicznej, w których pod bacznym okiem instruktorów podopieczni tworzyli prawdziwe dzieła sztuki. Pensjonariusze chętnie opowiadali o swoich pracach i technikach w których się specjalizują. Pobyt w placówce zainspirował słuchaczy do poznawania nowych technik plastycznych i rękodzielniczych oraz udowodnił, że praca terapeuty jest bardzo ważna.[G.P]

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK