TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1 1

W dniu 4 grudnia 2022 słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej im. Anny Jenke w Sanoku wzięli udział w akcji Mikołajkowej dla rodzin z okolic Komańczy, Czystogarbu i Mokrego. Święty Mikołaj z Aniołkami (słuchacz i słuchaczki z Technika elektroradiologii)  pod opieką Pani Anity Żyłki-Reut odwiedzili tamtejsze rodziny i obdarowali najmłodszych wymarzonymi prezentami, o które prosili w liście do Św. Mikołaja. Dzieci otrzymały prezenty w postaci: ubrań, zabawek, słodyczy i owoców. Uśmiech i radość towarzyszyła wszystkim obdarowanym.

Serdeczne podziękowania dla dyrekcji, nauczycieli i słuchaczy, którzy przyczynili się do szlachetnej mikołajowej akcji.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK