TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

1 10W lutym 2023 roku zostały zorganizowane w naszej szkole warsztaty filcowania dla słuchaczy I i II roku kierunku: terapeuta zajęciowy. Warsztaty poprowadziły: mgr Elżbieta Baran oraz mgr Danuta Prajzler-Mocur. Opanowanie tej techniki pozwoliło naszym słuchaczom wzbogacić zasób wiedzy i umiejętności potrzebnych do wykonywania w przyszłości pracy terapeuty zajęciowego. Technika ta bardzo dobrze sprawdza się w działaniach terapeutycznych. Wykorzystywana jest do pracy dziećmi, dorosłymi i osobami niepełnosprawnymi. Pobudza wyobraźnię i twórczą kreatywność. Wpływa na koncentrację uwagi, wycisza, relaksuje, wspomaga zdolności manualne. Filcowania rozwija wrażliwość i daje możliwość kreowania nowych form.

            Podczas warsztatów słuchacze zapoznali się z różnymi rodzajami wełny, półproduktami wykorzystywanymi do filcowania, narzędziami i przyborami, zapoznali się z metodą filcowania na mokro i sucho. W efekcie powstały piękne prace …[E.B.]

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK