TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

18 marca w Centrum Usług Senioralnych w Sanoku panie obchodziły swoje święto. W tym dniu, to właśnie kobiety są najważniejsze, dlatego należało go jak najhuczniej uczcić. W ramach współpracy w obchody święta kobiet włączyli się pracownicy i uczniowie Medyczno Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Słuchaczki i słuchacze kierunków Technik usług kosmetycznych oraz Technik masażysta przygotowali dla pań niespodziankę w postaci peelingu dłoni, masażu i zabiegu manicure. Dodatkowo kosmetyczki wykonywały profesjonalny makijaż. Zabiegi cieszyły się dużym zainteresowaniem, a przybyłe kobiety chętnie z nich korzystały.

 

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   
© MSCKZiU SANOK