TEiM TE TF AON TM TZ HS
PS ODZ TUK OM OS  WDPS  OOS

To, co spożywamy ma bardzo duży wpływ na to, jak funkcjonuje nasze ciało, jaką kondycją cieszy się nasza skóra. Dieta ma również wpływ na to jak szybko pojawią się na naszej skórze zmarszczki i jak postępują procesy starzenia się.
To co spożywamy dziś, decyduje o tym jak będziemy wyglądać
i funkcjonować w wieku dojrzałym i starszym. Każda kobieta marzy o pięknej zdrowej i zadbanej skórze. Taka skóra daje nam dobre samopoczucie, czujemy się atrakcyjnie. Jednakże, aby zapewnić sobie taki wygląd skóry na pewno nie wystarczy używać wspaniałych kosmetyków. Należy pamiętać, iż skóra jest odzwierciedleniem naszego stanu zdrowia. Aby zachować zdrowie bardzo ważną kwestią jest dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych, przyjmować odpowiednią ilość płynów. Wiele problemów związanych ze skórą ma swoje źródło w nieodpowiednim żywieniu. W ciągłym pędzie życia mało kiedy zastanawiamy się co jemy , kiedy jemy, jak jemy i jak to wpływa na nas. Zadbanie o skórę od „wewnątrz” wcale nie jest takie trudne
a jakże ważne … o tym przekonać się mogły słuchaczki II rocznika Technika Usług Kosmetycznych na zajęciach dietetyki, na zakończenie których przygotowały, zaprezentowały przekąski „pełne zdrowia”.
zdjcie0056 zdjcie0058

   
   

RODO  

   

SDG Facebook Slider  

   

Egzamin  

   

Debata oświatowa  

   
   
   

Dyrekcja MSCKZIU

zwraca się z prośbą o zalogowanie się na klasową pocztę elektroniczną 
w celu odebrania od wychowawców ważnych informacji dotyczących
organizacji pracy kierunków od poniedziałku 19.10.2020

W sprawach pilnych kontakt telefoniczny lub e-mailowy. 
Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły

© MSCKZiU SANOK